Tevu gimtadienio idejos | Gimtadienių organizavimo idėjos


Tėvų gimtadienio idėjos

Tėvų gimtadienio idėjos

Tenka pripažinti, jog tėvų gimtadienis sukelia didesnį galvos skausmą nei bet kuris kitas. Tai tikrai ne dėl to, kad  jo nelaukiame, tiesiog dažniausiai siekiame, jog mūsų organizuojamas gimtadienis tėvams būtų tobulas, o tai pasiekti gan sudėtinga. Tėvų gimtadienio idėjos susilaukia labai mažai dėmesio, būtent tai ir apsunkina organizacinį procesą. Taigi, pateiksime keletą patarimų, kurie padės, norint, jog tėvų gimtadienis praeitų sklandžiai ir įdomiai.

tevu gimtadienio idejosTėvų gimtadienio idėjos kaip visada prasideda nuo vietos išrinkimo, tad visų pirma nuspręskite, kur vyks tėvų gimtadienis. Svarstydami įvairias galimybes išsiaiškinkite, kokio tipo yra jūsų tėvai: galbūt jie mėgsta šokti draugų būryje ir gurkšnoti alų? O galbūt visą naktį sėdėti prie stalo ir dainuoti užstalės dainas? Atsakymai į šiuos klausimus padės apsispręsti, kur bus rengiamas gimtadienis tėvams: jaukiame bare, prašmatniame restorane ar net sodyboje su pirtimi. Tik tada, kai išrinksite vakarėlio vietą, galėsite atsirinkti, kurios tėvų gimtadienio idėjos yra tinkamos jūsų organizuojamai šventei.

Rekomenduojama, jog gimtadieniai vyktų pagal sudarytą programą - tėvų gimtadienis ne išimtis. Taigi, nepamirškite susidaryti planą, kuriame numatysite, kas po ko vyks. Tai itin svarbu ne tik šventės dalyviams (planas padės išvengti pasimetimo vakarėlio eigoje), bet ir jums. Šis planas užtikrins, jog nieko nepamiršote, priešingu atveju, visos tėvų gimtadienio idėjos nueis šuniui ant uodegos.

Taip pat, nepamirškite apgalvoti vakarėlio temos. Ji turėtų būti derinama su aplinka bei atsispindėti kvietimuose. Žinoma, greičiausiai manote, jog gimtadienis tėvams su tema yra kvaila mintis, kas gi norėtų pamatysi savo tėvus kaip “barbę ir keną”? Visgi, nepulkite atsisakyti šios tėvų gimtadienio idėjos, teminis vakarėlis ne tik pagyvins atmosferą, bet ir suteiks svečiams galimybę atsiskleisti. Mamos gimtadienis gali būti organizuojamas tema – maža juoda suknelė, ar tiesiog juoda/balta, dominuojančios spalvos ar aksesuarai pabrėš moterų grožį, o taip pat jį perkels į nuotraukas. Yra ir daugiau temų, kurių dėka mamos gimtadienis įgaus elegancijos, tačiau kalbant apie tai, kokios yra bendros tėvų gimtadienio idėjos, galima pasiūlyti temų, kurioms nesvarbu, mamos gimtadienis ar tėčio. Kaip pavyzdį galima paminėti tautų bei kultūrų pasirodymus. Atminkite, jog tėvų gimtadienis gali būti toks pats linksmas bei nutrūktgalviškas kaip ir jūsų ar jūsų draugų.

Kaip ir kiekvienas kitas, gimtadienis tėvams negali apsieiti be vaišių. Tai dar vienas punktas, kurį privalote apgalvoti iš anksto. Nepamirškite, jog gimtadienis tėvams tai ne paauglių vakarėlis, kuriame užtenka šaltų užkandžių, čia susirinks suaugę žmonės, kurie vakarėlio metu be abejo norės pavalgyti. Apgalvokite užkandžių, karštųjų patiekalų bei saldumynų pasirinkimą. Pasirūpinkite vaisvandeniais bei įvairių rūšių alkoholiniais gėrimais, taip visi svečiai liks patenkinti.

Gimtadienis tėvams – nelengva užduotis, tačiau būtina pabrėžti, jog mamos gimtadienis dar labiau apsunkina procesą. Mamos gimtadienis išsiskiria tuo, jog puikai žinote – mama viską suplanuotų tobulai, tad nenorite jos apvilti. Visgi, derėtų nepamiršti, jog vien faktas, kad jūs savo mamai rengiate vakarėlį, jai suteiks labai daug džiaugsmo. Tad per daug nesureikšminkite to, mamos gimtadienis tai tiesiog šventė, kurios metu galėsite pabūti su savo artimais žmonėmis, o tam kad mamos gimtadienis dar ilgai išliktų jūsų prisiminimuose, pateiksime keletą idėjų:

 • Užsakykite mamos mėgstamos grupės pasirodymą;
 • Kvietimuose nurodykite, kokias gėles turėtų atnešti svečiai – tai jūsų mamos mylimiausios gėlės;
 • Vakarėlio metu parodykite foto filmą apie jūsų mamą;
 • Suorganizuokite vakarėlį, mamai to nežinant, tai bus pati didžiausia staigmena.

Gimtadienis tėvams – tai jūsų pačių artimiausių žmonių šventė. Jūs savo tėvus pažįstate geriausiai, tad, svarstydami įvairias idėjas, galvokite apie juos ir niekada neprašausite pro šalį!

Susiję įrašai

 • gimtadienio dekoracijų idėjosGimtadienio dekoracijų idėjos
  Gimtadienio dekoracijų idėjos Rengiant gimtadienio vakarėlį,visuomet stengiamės, jog jis būtų išskirtinis ir svečiams paliktų neišdildomą įspūdį. Jei norite, jog jūsų organizuojama šventė būtų būtent tokia- gimtadienio dekoracijos jums padės tai įgyvendinti. Dekoracijų pagaminimas - pigesnis, tačia...
 • zmonos gimtadienio idejosŽmonos gimtadienio idėjos
  Žmonos gimtadienio idėjos Žmonos vaidmuo šeimoje yra itin svarbus. Ji duoda patarimų, palaiko taiką, planuoja pramogas, o visa tai daro su meile. Taigi, gimtadienis žmonai gali būti puiki proga parodyti, kaip vertinate jos atsidavimą. Siurprizas žmonai gali būti paprastas ar be galo kūrybingas, tad...
 • gimtadienio vaisiu idejosGimtadienio vaišių idėjos
  Gimtadienio vaišės – vienas pagrindinių vakarėlio akcentų. Žinoma, svečiai susirenka ne pavalgyti, o praleisti laiką su artimais žmonėmis, tačiau visi sutinka, jog gimtadienis be vaišių – prastas pasirinkimas. Šiais laikais, turint galimybę gauti pačių rečiausių maisto produktų ir pagaminti įvairiau...