Bendradarbiu gimtadienis | Gimtadienių organizavimo idėjos


Bendradarbio gimtadienio idėjos

Bendradarbių gimtadienio idėjos

Metų eigoje tenka galimybė švęsti bei organizuoti daugybę gimtadienių. Vieni jų vyksta mūsų kasdienėje aplinkoje, t.y. šeimos narių, artimųjų, draugų rate, kiti – darbo aplinkoje. Pastaruoju metu, bendradarbio gimtadienio idėjos susilaukia vis daugiau dėmesio. Tiek vadovai, tiek darbuotojai yra linkę palaikyti šiltus, draugiškus santykius, na o vakarėlis darbe – puikus būdas tai pasiekti. Vis gi, gimtadienis darbe reikalauja specifinių sprendimų, tad toliau pateiksime, kokios bendradarbio gimtadienio idėjos yra priimtinos skirtingose darbovietėse.

Vakarėlis darbe – įvairiose darbovietėse suprantamas skirtingai. Tai taip pat priklauso nuo įmonės dydžio, jūsų užimamų pareigų bei santykių su darbuotojais. Dažniausiai išskiriamos dvi kryptys: bendradarbio gimtadienio idėjos oficialioje aplinkoje bei bendradarbio gimtadienio idėjos laisvoje aplinkoje.

Bendradarbių gimtadienis oficialioje aplinkoje dažniausiai rengiamas tais atvejais, kai dalyvauja aukšto lygio vadovai, norintys pagerbti jubiliatą. Jei planuojate panašaus tipo vakarėlį, bendradarbio gimtadienio idėjos turėtų prasidėti nuo vietos išrinkimo. Simboliškam gimtadienio paminėjimui galima naudoti įmonės patalpas, pavyzdžiui konferencijų salę. Tokiu atveju, bendradarbių gimtadienis gali vykti pietų pertraukos metu, patiekiant šaltus užkandžius, šampaną ar vyną bei tortą su kava. Žinoma, jei švenčiamas vadovo gimtadienis – galima rinktis ir nuomojamą salę. Tai ypač populiaru jei įmonė maža ir neturi vakarėliams tinkamų patalpų. Jei bendradarbių gimtadienis švenčiamas užsakytoje salėje, bendradarbio gimtadienio idėjos apima salės papuošimus (jie turėtų būti elegantiški, neiššaukiantys), vakarėlio programą (jos metu venkite pašiepiančių juokelių, kurie gali įžeisti kolegas) bei dovanas. Jei bendradarbių gimtadienis organizuojamas oficialioje aplinkoje, svarbiausia, jog gimtadienio idėjos nebūtų iššaukiančios. Nepamirškite, gimtadienis darbe jus įpareigoja elgtis dalykiškai, tad nors ir esate su pakankamai artimais kolegomis – nedarykite nieko, kas priverstų jus apsikvailinti kitų akivaizdoje.

Tuo tarpu, bendradarbių gimtadienis laisvoje aplinkoje – organizuojamas priešingai. Visiškai nesvarbu ar organizuojamas vakarėlis darbe ar restorane, jo tikslas – pasilinksminti. Gimtadienis darbe tikrai nereiškia, jog privalote atsisakyti visų linksmybių. Žinoma, vakarėlis darbe turi apsieiti be trankios muzikos bei didelių alkoholio kiekių, tačiau yra begalės būdų, kaip nustebinti savo kolegas. Gimtadienis darbe gali prasidėti jau nuo jubiliato atvykimo, tiesiog iš anksto susitarę atvykite anksčiau ir jam įėjus į pastatą nustebinkite balionais, kolegų šūksniais bei gausiais plojimais. Tai sukurs tobulą nuotaiką visiems darbuotojams ir įrodys, jog vakarėlis darbe nėra neįmanoma užduotis. Jei darbuotojai mėgsta krėsti vieni kitiems pokštus – bendradarbių gimtadienis ne išimtis. Veikiant pagal tokį scenarijų visiems kolegoms derėtų apsimesti, jog pamiršo šventę, o vadovas, pasikvietęs jubiliatą turėtų pranešti apie jo atleidimą iš darbo. Taigi, jei šventės kaltininkas jums nuolatos krėsdavo pokštus – tai puiki proga atsigriebi. Toks gimtadienis darbe liks nepamirštas dar eilę metų. Vakarėlis darbe gali būti ir ne toks ekstremalus. Pasikvieskit kolegas į pagalbą ir pripūskite begales balionų. Juos visus palikite jubiliato kabinete ir laukite jo reakcijos. Bus be galo įdomu stebėti jo veidą, kai įžengęs į kabinetą neturės kur padėti koją. Žinoma, toks gimtadienis darbe įmanomas tikrai ne kiekvienoje darbovietėje, tad jei norite šiek tiek santūresnės idėjos- tiesiog papuoškite savo kolegos kabinetą: pripūskite balionų, atneškite saldumynų bei sveikinimo atviručių, tai užtikrins jubiliato šypseną visą dieną.

Vakarėlis darbe – dažnai laikomas lyg neįmanoma misija, juk darbas ir linksmybės yra tiesiog nesuderinami, tačiau pasitelkus šiek tiek fantazijos galima pasiekti, jog gimtadienis darbe sukurtų puikią nuotaiką ne tik šventės kaltininkui, bet ir jo kolegoms. Atminkite, jog svarbu ne kur esate, o su kuo.

Susiję įrašai

  • gimtadienio vaisiu idejosGimtadienio vaišių idėjos
    Gimtadienio vaišės – vienas pagrindinių vakarėlio akcentų. Žinoma, svečiai susirenka ne pavalgyti, o praleisti laiką su artimais žmonėmis, tačiau visi sutinka, jog gimtadienis be vaišių – prastas pasirinkimas. Šiais laikais, turint galimybę gauti pačių rečiausių maisto produktų ir pagaminti įvairiau...
  • gimtadienio fotografijos idejosGimtadienio fotografijos idėjos
    Gimtadienio fotografijos idėjos Nesvarbu ar švenčiate pirmą ar penkiasdešimtą gimtadienį - tai diena, kurią norite prisiminti visą likusį gyvenimą. Būtent dėl to šiais laikais gimtadienio fotografavimas įgavo itin didelę reikšmę. Kai kurie žmonės renkasi patys įamžinti šventę, na o kiti nusprendžia...
  • tevu gimtadienio idejosTėvų gimtadienio idėjos
    Tėvų gimtadienio idėjos Tenka pripažinti, jog tėvų gimtadienis sukelia didesnį galvos skausmą nei bet kuris kitas. Tai tikrai ne dėl to, kad  jo nelaukiame, tiesiog dažniausiai siekiame, jog mūsų organizuojamas gimtadienis tėvams būtų tobulas, o tai pasiekti gan sudėtinga. Tėvų gimtadienio idėjos s...